Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Kompresszorok értékesítési aukciók » Mobil kompresszorok értékesítési aukciók » Kaeser mobil kompresszorok értékesítési aukciók » Kaeser M26 mobil kompresszor »

Kaeser M26 mobil kompresszor aukción eladó

Kaeser M26
896,30 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kaeser M26 mobil kompresszor - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 1 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 2 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 3 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 4 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 5 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 6 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 7 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 8 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 9 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 10 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 11 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 12 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 13 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 14 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 15 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 16 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 17 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 18 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 19 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 20 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 21 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 22 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 23 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 24 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 25 - Machineryline
Kaeser M26 mobil kompresszor | Kép 26 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/26
Induló ár:
896,30 EUR
Nettó ár
10 000 SEK
≈ 330 000 Ft
1 120,38 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kaeser
Modell: M26
Gyártási év: 2010
Első üzembehelyezés: 2010-03
Gépüzemóra: 1 043 óra
Saját tömeg: 530 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3268758
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-10 11:41
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 4.
Leírás
Zajszint: 98 dB
Teljes külméret: 2,6 m × 1,26 m × 1,2 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: WKA0N0753A3773175

Részletes információk — Kaeser M26 mobil kompresszor

Provstartad vid fototillfälle:JaInformation om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt glapp och läckage för en begagnad maskinDatum för senaste service:20/3-2026 vid 1030h
År enligt: Typskylt
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20250725
Besiktigad till och med: 20270731
Fordonskategori EU: O1
Arbetstryck: 7 bar
Tankvolym: 30 L
motoreffekt: 18
Ljudtryck (Lp): 69 dB(A)
Bränsleförbrukning: 6.4 l/h
Tryck max: 7 bar
Luftflöde: 2.6 m³/min
Produktbeskrivning
Kompressorn producerar 2,6 m³ luft per minut komprimerad till 7 bar
passande för luftverktyg t.ex. mejselhammare och borrmaskiner
Importerad
Ursprungskod
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 878,30 EUR 9 800 SEK ≈ 323 400 Ft
Mobil kompresszor
2013
Teljesítmény 21.07 LE (15.49 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 510 EUR 28 000 SEK ≈ 924 000 Ft
Mobil kompresszor
2008
1 649 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 286,80 EUR 3 200 SEK ≈ 105 600 Ft
Mobil kompresszor
2012
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
746 EUR / hónap ≈ 4 418 000 Ft
Mobil kompresszor
2011
1 850 óra
Üzemanyag dízel Kapacitás 2 600 l/perc
Ukrajna, s.Belogorodka
NovaRent
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 750 EUR ≈ 2 485 000 Ft
Mobil kompresszor
2011
997 óra
Kapacitás 3 000 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kaeser m123 mobil kompresszor Kaeser m123 mobil kompresszor Kaeser m123 mobil kompresszor
3
2 054 EUR / hónap
Mobil kompresszor
2011
1 200 óra
Üzemanyag dízel Kapacitás 12 000 l/perc
Ukrajna, s.Belogorodka
NovaRent
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2011
1 073 óra
Kapacitás 5 000 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2011
2 630 óra
Kapacitás 5 200 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 200 EUR ≈ 1 915 000 Ft
Mobil kompresszor
2011
1 719 óra
Teljesítmény 41 LE (30.14 kW) Üzemanyag dízel
Hollandia, Almelo
Autohandel Gebr. Heinhuis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2011
1 109 óra
Kapacitás 2 000 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kaeser M 80 mobil kompresszor Kaeser M 80 mobil kompresszor Kaeser M 80 mobil kompresszor
3
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2011
1 048 óra
Kapacitás 8 100 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2011
600 óra
Kapacitás 9 500 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2011
2 012 óra
Kapacitás 5 600 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2009
1 662 óra
Kapacitás 2 600 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 165 EUR 31 000 PLN ≈ 2 638 000 Ft
Mobil kompresszor
2008
1 622 óra
Kompresszor típus csavar
Lengyelország
Airspaw
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Mobil kompresszor
2010
Teljesítmény 74.23 LE (54.56 kW) Üzemanyag dízel Nyomás 7 bar
Hollandia, Noardburgum
Maklo Handel en Verhuur
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2008
490 óra
Kapacitás 9 500 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kaeser M 20 mobil kompresszor
1
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2012
927 óra
Kapacitás 2 000 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 850 EUR ≈ 2 154 000 Ft
Mobil kompresszor
2012
1 471 óra
Teljesítmény 24 LE (17.64 kW) Üzemanyag dízel Kapacitás 2 700 l/perc
Hollandia, Veen
Homborg Industrial Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mobil kompresszor
2012
641 óra
Kapacitás 2 000 l/perc
Belgium, Waregem
Machinery Resale
Kapcsolatfelvétel az eladóval