Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Oszlopos targoncák értékesítési aukciók » Still oszlopos targoncák értékesítési aukciók » Still FM-X14 tolóoszlopos targonca »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1367 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Still FM-X14 tolóoszlopos targonca aukción eladó

Still FM-X14
1 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 1 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 2 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 3 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 4 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 5 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 6 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 7 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 8 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 9 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 10 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 11 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 12 - Machineryline
Still FM-X14 tolóoszlopos targonca | Kép 13 - Machineryline
További fotók kérése
1/13
Induló ár:
1 000 EUR
Nettó ár
≈ 364 800 Ft
1 210 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Still
Modell: FM-X14
Gyártási év: 2020
Helyszín: Hollandia Wijchen
Kereskedői cikkszám: A1-40301-140
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-04 12:12
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 20.
Motor
Üzemanyag: elektromos
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: narancs

Részletes információk — Still FM-X14 tolóoszlopos targonca

Angol
With 3-part mast
With freelift
With side shift
With power steering
With good ties
With good battery
Leak-proof

Viewing by appointment!!
Met 3-delige mast
Met freelift
Met sideshift
Met stuurbekrachtiging
Met goede banden
Met goede accu
Lekvrij
Bezichtiging op afspraak!!
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
További modellek a "Still oszlopos targoncák" részben