24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló aukción eladó

24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 1 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 2 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 3 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 4 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 5 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 6 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 7 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 8 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 9 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 10 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 11 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 12 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 13 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 14 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 15 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 16 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 17 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 18 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 19 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 20 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 21 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 22 - Machineryline
24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló | Kép 23 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/23
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: polipmarkoló
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Indulásig: 01:33
Feltöltés dátuma: tegnap
Machineryline ID: TY52169
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 200313049
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — 24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket polipmarkoló

24" Hydraulic Rotating Clamshell Bucket - 200313049
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - homlokrakodó kanál
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Polipmarkoló - szintezőkanál
2021
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - homlokrakodó kanál
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - homlokrakodó kanál
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - kotrógép kanál
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - szintezőkanál
2014
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - rostakanál
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - kotrógép kanál
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló - kotrógép kanál
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Polipmarkoló
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval