Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Raktári berendezések értékesítési aukciók » Raktári polcrendszerek értékesítési aukciók » Raklap állványok értékesítési aukciók » Mecalux raklap állványok értékesítési aukciók » Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1341 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány aukción eladó

Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang
900 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány - Machineryline
Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány | Kép 1 - Machineryline
Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány | Kép 2 - Machineryline
Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány | Kép 3 - Machineryline
Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány | Kép 4 - Machineryline
További fotók kérése
1/4
Induló ár:
900 EUR
Nettó ár
≈ 328 300 Ft
1 089 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mecalux
Modell: Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang
Helyszín: Hollandia Zeewolde
Kereskedői cikkszám: A1-41354-178
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 20:16
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Mecalux Legbordstelling grootvakstelling 11.2m lang raklap állvány

Angol
11.2m long. Solid large span rack.
5 uprights 250x80cm + 24 beams 270cm,+ 12 shelves, disassembled
Depth 80cm
Has already been disassembled
width: 80
11.2m lang. Degelijke grootvakstelling
5 staanders 250x80cm + 24 liggers 270cm,+ 12 legborden
gedemonteerd
Diepte 80cm
Is al gedemonteerd
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Legbordstelling incl 32 grote magazijnbakken polcos állvány Legbordstelling incl 32 grote magazijnbakken polcos állvány Legbordstelling incl 32 grote magazijnbakken polcos állvány
3
árverés 900 EUR ≈ 328 300 Ft
Polcos állvány
Hollandia, Zeewolde
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Raklap állvány
2023
Hollandia, Hoofddorp
árverés 50 EUR ≈ 18 240 Ft
Polcos állvány
Hollandia, Zeewolde
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Raklap állvány
Hollandia, Zeewolde
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Polcos állvány
Hollandia, Zeewolde
Palletstelling 4 st + 12 L / 10,22m lengte raklap állvány Palletstelling 4 st + 12 L / 10,22m lengte raklap állvány Palletstelling 4 st + 12 L / 10,22m lengte raklap állvány
3
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Raklap állvány
Hollandia, Zeewolde
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Polcos állvány
Hollandia, Erp
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Fémárú tároló állvány
Hollandia, Ridderkerk
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Polcos állvány
Hollandia, Spijkenisse
árverés 5 500 EUR ≈ 2 006 000 Ft
Konzolos állvány
Hollandia, Horst
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Raklap állvány
Hollandia, Doetinchem
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Raklap állvány
Hollandia, De Lier