Stabila Laser Lar 100
280,90 EUR
Egyéb ipari gépek
Dánia, Tølløse
Pallereoler raklap állvány aukción eladó
A Pallereoler raklap állvány aukción eladó hirdetett termék elkelt, és ezért nem szerepel a keresésben!
Hasonló hirdetések
Stabila Laser Lar 100
280,90 EUR
Egyéb ipari gépek
Dánia, Tølløse
Unika Tallerkenharver Unia
1 405 EUR
Egyéb ipari gépek
Dánia, Tølløse
Løftestropper - 3 tons - 24 styks
214 EUR
Emelő heveder
Dánia, Tølløse
Pitbull X26-45CRT
24 080 EUR
Multifunkciós kompakt rakodógép
2023
210 óra
Dánia, Tølløse
Kubota RT210-2
19 400 EUR
Multifunkciós kompakt rakodógép
2024
2 488 óra
Dánia, Tølløse
Eladva













1/13
Típus:
raklap állvány
Helyszín:
Dánia
Tølløse
Kereskedői cikkszám:
1423390
Árverés
1
Befejezés dátuma:
2026-09-02 11:29
Feltöltés dátuma:
2026. aug. 28.
Állapot
Állapot:
használt
Hasonló hirdetések




Læssehjælp: Læssehjælp tilbydes efter aftale med sælger
Lottet består af
5 gavle á 2,5x1,1m
1 gavl á 2x1,1m
3 gavle á 1,2x1,1m
10 vanger á 2,75m
2 vanger á 1,85m