Pallgafflar Stora BM raklapvilla aukción eladó

Pallgafflar Stora BM
396,80 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Pallgafflar Stora BM raklapvilla - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 1 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 2 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 3 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 4 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 5 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 6 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 7 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 8 - Machineryline
Pallgafflar Stora BM raklapvilla | Kép 9 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/9
Induló ár:
396,80 EUR
Nettó ár
4 400 SEK
≈ 144 800 Ft
496 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: raklapvilla
Villa hossza: 1,22 m
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3266790
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 10:50
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Leírás
Teljes külméret: szélesség - 1,5 m, magasság - 0,92 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Pallgafflar Stora BM raklapvilla

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objektKända anmärkningar och fel:Högra gaffeln är böjd från mitten och framåt litegrann
Rost och skavanker
Se bilder
Typskylt: Saknas
Fäste: Stora BM
Lasthjälp med: Lastmaskin
Gaffelbredd: 125 mm
Tjocklek på gafflar: 30 mm
tillverkningsår: Information saknas
Ställbar bredd
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 263 EUR 14 000 SEK ≈ 460 600 Ft
Raklapvilla
2020
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 108,20 EUR 1 200 SEK ≈ 39 480 Ft
Raklapvilla
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 81,17 EUR 900 SEK ≈ 29 610 Ft
Raklapvilla
2021
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 297,60 EUR 3 300 SEK ≈ 108 600 Ft
Raklapvilla
2006
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 596 EUR 17 700 SEK ≈ 582 300 Ft
Raklapvilla
2010
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 469 EUR 5 200 SEK ≈ 171 100 Ft
Raklapvilla
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 144,30 EUR 1 600 SEK ≈ 52 640 Ft
Raklapvilla
2018
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 63,13 EUR 700 SEK ≈ 23 030 Ft
Raklapvilla
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 405,80 EUR 4 500 SEK ≈ 148 000 Ft
Raklapvilla
Svédország, Boxholm
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
raklapvilla raklapvilla
2
23,06 EUR 100 PLN ≈ 8 412 Ft
Raklapvilla
Lengyelország, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Kapcsolatfelvétel az eladóval
350 EUR ≈ 127 700 Ft
Raklapvilla
Hollandia, Haaksbergen
Forklift Focus B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Vetter FEM2A raklapvilla Vetter FEM2A raklapvilla Vetter FEM2A raklapvilla
3
350 EUR ≈ 127 700 Ft
Raklapvilla
Hollandia, Haaksbergen
Forklift Focus B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Vetter raklapvilla Vetter raklapvilla Vetter raklapvilla
3
175 EUR ≈ 63 840 Ft
Raklapvilla
Hollandia, Haaksbergen
Forklift Focus B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 000 EUR ≈ 729 600 Ft
Raklapvilla
2009
Hollandia, Haaksbergen
Forklift Focus B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Raklapvilla
Ausztria, Deutsch Goritz
Baumaschinen Puntigam GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 200 EUR ≈ 437 700 Ft
Raklapvilla
2010
Hollandia, Haaksbergen
Forklift Focus B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Raklapvilla
Hollandia, Haaksbergen
Forklift Focus B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Raklapvilla
Románia
Stivuitoare-Lize S.R.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
800 EUR ≈ 291 800 Ft
Raklapvilla
2020
Olaszország, Rome
OMECO SPA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Meyer FEM III raklapvilla Meyer FEM III raklapvilla Meyer FEM III raklapvilla
3
2 850 EUR ≈ 1 040 000 Ft
Raklapvilla
Románia
Stivuitoare-Lize S.R.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval