Leaptools LT112WB25D szerszám tároló aukción eladó

Leaptools LT112WB25D
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Leaptools LT112WB25D szerszám tároló - Machineryline
Új Leaptools LT112WB25D szerszám tároló | Kép 1 - Machineryline
Új Leaptools LT112WB25D szerszám tároló | Kép 2 - Machineryline
Új Leaptools LT112WB25D szerszám tároló | Kép 3 - Machineryline
Új Leaptools LT112WB25D szerszám tároló | Kép 4 - Machineryline
Új Leaptools LT112WB25D szerszám tároló | Kép 5 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Gyártási év: 2026
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Machineryline ID: TY51466
Leírás
Fiókok száma: 25
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: HC2026010046E
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új Leaptools LT112WB25D szerszám tároló

Unused 2026 Leaptools LT112WB25D 112”-25 Drawer Work Bench - HC2026010046E
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Polcok száma 7
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Polcok száma 7
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szerszám tároló
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval