JST 200 cm szintezőkanál aukción eladó

JST 200 cm
668,90 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
JST 200 cm szintezőkanál - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 1 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 2 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 3 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 4 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 5 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 6 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 7 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 8 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 9 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 10 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 11 - Machineryline
JST 200 cm szintezőkanál | Kép 12 - Machineryline
További fotók kérése
1/12
Induló ár:
668,90 EUR
5 000 DKK
≈ 246 300 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: JST
Modell: 200 cm
Típus: szintezőkanál
Gyártási év: 2018
Saját tömeg: 1 000 kg
Helyszín: Dánia Midtjylland
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-05 10:40
Befejezés dátuma: 2026-09-09 11:22
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 18.
Machineryline ID: PZ51980
Leírás
Hosszúság: 1 000 mm
Szélesség: 2 000 mm
Magasság: 1 000 mm
Teljes külméret: 1 m × 2 m × 1 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — JST 200 cm szintezőkanál

Angol
Make: JST
Model: 200 cm
Year: 2018
Mec. Quick hitch on dipper: S60
Bucket cm: 200
CE marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 1 X 2 X 1
Weight kg approx: 1,000
Weight is estimated and non-binding: Yes
To machine size ton: 30
Has been mounted on: Caterpillar 323E
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 4
Technical condition (1-5) 5=best: 4
Categories: Construction Equipment & Attachments

,
 

Attachments

Fits Veraghtert quick release.


See more photos and information - as well as other auctions at kapcsolattartók mutatása JST 200 cm
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 137 EUR 8 500 DKK ≈ 418 700 Ft
Szintezőkanál
2018
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 246 300 Ft
Szintezőkanál
2007
Dánia, Bornholm - See Kort
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 246 300 Ft
Szintezőkanál
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
szintezőkanalak JST gyártási év: -től 2015 -ig 2021
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 246 300 Ft
Szintezőkanál
2007
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 246 300 Ft
Szintezőkanál
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 605 EUR 12 000 DKK ≈ 591 100 Ft
Szintezőkanál
2014
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 204 EUR 9 000 DKK ≈ 443 300 Ft
Szintezőkanál
2007
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 367,90 EUR 2 750 DKK ≈ 135 500 Ft
Szintezőkanál
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 200,70 EUR 1 500 DKK ≈ 73 890 Ft
Szintezőkanál
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 137 EUR 8 500 DKK ≈ 418 700 Ft
Szintezőkanál
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
600 EUR ≈ 220 900 Ft
Szintezőkanál
2019
Németország, Wei&Szlig;Enhorn
Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Ulm-Weißenhorn
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Szintezőkanál
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 750 EUR ≈ 1 381 000 Ft
Szintezőkanál
2018
Hollandia, Deurne
Delta Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 533 EUR 49 000 NOK ≈ 1 669 000 Ft
Szintezőkanál
2018
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Lehnhoff (1532) 1.50 m starrer GL MS 08 szintezőkanál Lehnhoff (1532) 1.50 m starrer GL MS 08 szintezőkanál Lehnhoff (1532) 1.50 m starrer GL MS 08 szintezőkanál
3
Ár érdeklődésre
Szintezőkanál
2018
Németország, Grossenaspe
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
290 EUR ≈ 106 800 Ft
Szintezőkanál
2018
Németország, Osterrönfeld
Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Rendsburg
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 683 EUR 29 000 NOK ≈ 987 900 Ft
Szintezőkanál
2018
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Szintezőkanál
2018
Lengyelország, Mogilno
POLBUD POLAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Reschke GL140 Aufn. MS03 szintezőkanál Reschke GL140 Aufn. MS03 szintezőkanál
2
900 EUR ≈ 331 400 Ft
Szintezőkanál
2017
Németország, Laatzen
Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Hannover
Kapcsolatfelvétel az eladóval