Machineryline » Tartozékok értékesítési aukciók » Építőipari berendezés kellékei értékesítési aukciók » Markolókanalak értékesítési aukciók » Szintezőkanalak értékesítési aukciók » Miller szintezőkanalak értékesítési aukciók » Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál »

Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál aukción eladó

Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 1 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 2 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 3 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 4 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 5 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 6 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 7 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 8 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 9 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 10 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 11 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 12 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 13 - Machineryline
Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál | Kép 14 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/14
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Miller
Modell: 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator
Típus: szintezőkanál
Saját tömeg: 350 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 10:39
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 25.
Machineryline ID: KP52072
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 140558874
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator szintezőkanál

Miller 30" Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Excavator - 140558874
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Szintezőkanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval