Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » Claas teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép »
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
Készleten: 339 hirdetés
13 éve az Machineryline-nál
13 éve az Machineryline-nál

Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép aukción eladó

Claas Scorpion 756 VarioPower
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép - Machineryline
Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép | Kép 1 - Machineryline
Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép | Kép 2 - Machineryline
Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép | Kép 3 - Machineryline
Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép | Kép 4 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/4
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Claas
Gyártási év: 2019
Teherbíró képesség: 5 600 kg
Emelési magasság: 7 m
Helyszín: Németország Meppen
Kereskedői cikkszám: AF48829A-439A-304C-800F-FD142D41
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-17 01:00
Befejezés dátuma: 2026-09-18 12:00
Indulásig: 13 nap 00:2
Feltöltés dátuma: tegnap
Tengelyek
Gumi méret: 500/70R24
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: WCMTLT100K3700085

Részletes információk — Claas Scorpion 756 VarioPower teleszkópos rakodógép

Enclosed Cab
7 m Max Lift Height
5600 kg Max Lift Capacity
Requires AdBlue
Automatic Greaser
Automatic Trailer Hitch
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2019
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2019
Teherbírás 4 000 kg Emelési magasság 16,6 m Villa hossza 1,2 m
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Teherbírás 4 000 kg Emelési magasság 7 m
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2014
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2024
Teherbírás 3 400 kg Emelési magasság 6,35 m
Németország, Meppen
Kapcsolatfelvétel az eladóval