Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » JCB teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép »

JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép aukción eladó

JCB 560-80 Wastemaster
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 1 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 2 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 3 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 4 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 5 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 6 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 7 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 8 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 9 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 10 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 11 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 12 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 13 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 14 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 15 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 16 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 17 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 18 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 19 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 20 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 21 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 22 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 23 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 24 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 25 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 26 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 27 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 28 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 29 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 30 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 31 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 32 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 33 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 34 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 35 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 36 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 37 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 38 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 39 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 40 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 41 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 42 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 43 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 44 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 45 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 46 - Machineryline
JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép | Kép 47 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/47
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: JCB
Gyártási év: 2021
Saját tömeg: 7 720 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 19:48
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Machineryline ID: ER52222
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: YT71 LUL - JCB5BR0WJM309
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — JCB 560-80 Wastemaster teleszkópos rakodógép

2021 JCB 560-80 Wastemaster Turbo Telehandler, Joystick Controls, Reverse Camera, WLI, A/C, Bucket - YT71 LUL - JCB5BR0WJM3093011
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2022
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2022
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2022
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2020
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2022
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
905 óra
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2021
9 161 óra
Teljesítmény 74 LE (54.39 kW) Teherbírás 4 000 kg Kerékképlet 4x4 Üzemanyag dízel Emelési magasság 14 m
Egyesült Királyság
Flannery Used Equipment Sales
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Maltby
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2018
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Maltby
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2018
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2024
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Teherbírás 4 000 kg Emelési magasság 16,7 m Villa hossza 1,2 m
Egyesült Királyság, Maltby
Kapcsolatfelvétel az eladóval
52 400 EUR 45 000 GBP ≈ 19 300 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2022
1 366 óra
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Basingstoke
Kapcsolatfelvétel az eladóval