Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » Manitou teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép »
Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
Készleten: 717 hirdetés
13 éve az Machineryline-nál
13 éve az Machineryline-nál
68 éve a piacon
68 éve a piacon

Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép aukción eladó

Manitou MLT634-120
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép - Machineryline
Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép | Kép 1 - Machineryline
Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép | Kép 2 - Machineryline
Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép | Kép 3 - Machineryline
Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép | Kép 4 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/4
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Manitou
Modell: MLT634-120
Gyártási év: 2014
Villa hossza: 1,2 m
Helyszín: Hollandia Zevenbergen
Kereskedői cikkszám: 10B89C79-5C19-37C8-9D2E-72A03BB6
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-09 01:00
Befejezés dátuma: 2026-09-10 12:00
Indulásig: 5 nap 12:48
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 23.
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 940602
Szín: piros

Részletes információk — Manitou MLT634-120 teleszkópos rakodógép

Enclosed Cab
1200 mm Forks
EQUIPMENT-FROM-TVH
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2014
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2013
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2016
Villa hossza 1,15 m
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
teleszkópos rakodógépek Manitou gyártási év: -től 2011 -ig 2017
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2016
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2016
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2011
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2018
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2019
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2013
Teherbírás 3 100 kg Emelési magasság 7 m Villa hossza 1,2 m
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2017
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2026
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2026
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2024
Hollandia, Zevenbergen
Kapcsolatfelvétel az eladóval