Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » Manitou teleszkópos rakodógépek értékesítési aukciók » Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép »

Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép aukción eladó

Manitou MT 1840 EASY
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 1 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 2 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 3 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 4 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 5 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 6 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 7 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 8 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 9 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 10 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 11 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 12 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 13 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 14 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 15 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 16 - Machineryline
Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép | Kép 17 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/17
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Manitou
Modell: MT 1840 EASY
Gyártási év: 2024
Első üzembehelyezés: 2024-06
Gépüzemóra: 3 310 óra
Teherbíró képesség: 4 000 kg
Saját tömeg: 11 710 kg
Össztömeg: 15 710 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Doncaster6058 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: SB24USW
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 09:30
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 7.
Leírás
Oszlop típus:: teleszkópos
Motor
Üzemanyag: dízel
Térfogat: 3 621 cm³
Sebességváltó
Típus: automata
Tengelyek
Tengelyek: 2
Kerékképlet: 4x4
Állapot
Állapot: használt
Dokumentumok
Részletes információk
Alvázszám: MAN00000C01130710
Szín: piros

Részletes információk — Manitou MT 1840 EASY teleszkópos rakodógép

Lot Number: 30464
Mileage Warranted: Warranted
V5: 0
mileage: 3310Hours
Vehicle Id: 19518
Url: kapcsolattartók mutatása
Body Type: Telehandler
V5 Order Status: T/F
V5orderstatus: T/F
*LOCATION NEWMAINS
SCOTLAND
24HRS NOTICE REQUIRED FOR COLLECTION* 4000KG LIFTING CAPACITY
17.55 METRE LIFT HEIGHT
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
50 080 EUR 43 000 GBP ≈ 18 440 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2024
449 óra
Teherbírás 2 500 kg Üzemanyag dízel Emelési magasság 5,85 m
Egyesült Királyság, Basingstoke
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2024
Teljesítmény 75.32 LE (55.36 kW) Teherbírás 4 000 kg Kerékképlet 4x4 Emelési magasság 18 m
Egyesült Királyság, Bedford, Birmingham, Longcross
MORRIS LESLIE PLANT HIRE LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Manitou MLT741-140 V+ teleszkópos rakodógép
1
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
teleszkópos rakodógépek Manitou gyártási év: -től 2021 jobbkormányos
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2023
704 óra
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2023
Teljesítmény 75.32 LE (55.36 kW) Teherbírás 4 000 kg Kerékképlet 4x4 Emelési magasság 18 m
Egyesült Királyság, Birmingham
MORRIS LESLIE PLANT HIRE LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2022
Teherbírás 2 500 kg Mini Emelési magasság 5,85 m Villa hossza 1,07 m
Egyesült Királyság, Maltby
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2022
980 óra
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Teleszkópos rakodógép
2021
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2024
2 418 óra
Teljesítmény 74.78 LE (54.97 kW) Teherbírás 4 000 kg Kerékképlet 4x4 Emelési magasság 14 m
Egyesült Királyság, Bedford
MORRIS LESLIE PLANT HIRE LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2024
1 961 óra
Egyesült Királyság, Armagh
Cormac Leonard Commercials
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 180 EUR 14 750 GBP ≈ 6 325 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2010
6 694 óra
Egyesült Királyság, Trillick
Trillick Tractors
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2023
1 819 óra
Teljesítmény 74.78 LE (54.97 kW) Teherbírás 3 300 kg Kerékképlet 4x4 Emelési magasság 10 m
Egyesült Királyság, Birmingham, Longcross
MORRIS LESLIE PLANT HIRE LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2023
3 898 óra
Teljesítmény 74.78 LE (54.97 kW) Teherbírás 3 500 kg Kerékképlet 4x4 Emelési magasság 12 m
Egyesült Királyság, Birmingham
MORRIS LESLIE PLANT HIRE LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
69 000 EUR ≈ 25 410 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2024
1 150 óra
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Teherbírás 2 500 kg Emelési magasság 5,9 m
Ausztria, Herzogenburg
Lagerhaus/Technik Center
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2024
2 500 óra
Teherbírás 4 000 kg Üzemanyag dízel
Litvánia, Salininkai, Vilnius Lietuva
UAB MANIRENTA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Teleszkópos rakodógép
2023
2 268 óra
Teljesítmény 74.78 LE (54.97 kW) Teherbírás 3 500 kg Kerékképlet 4x4 Emelési magasság 12 m
Egyesült Királyság, Bedford
MORRIS LESLIE PLANT HIRE LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
70 800 EUR ≈ 26 070 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2024
2 800 óra
Teljesítmény 136 LE (100 kW) Teherbírás 4 100 kg Emelési magasság 6,9 m
Ausztria, Herzogenburg
Lagerhaus/Technik Center
Kapcsolatfelvétel az eladóval