Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Tereptargoncák értékesítési aukciók » Machpro tereptargoncák értékesítési aukciók » Machpro MP-T320A tereptargonca »
Ritchie Bros (Spain) S.L.
Ritchie Bros (Spain) S.L.
Készleten: 657 hirdetés
13 éve az Machineryline-nál
13 éve az Machineryline-nál

Machpro MP-T320A tereptargonca aukción eladó

Machpro MP-T320A
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Machpro MP-T320A tereptargonca - Machineryline
Machpro MP-T320A tereptargonca | Kép 1 - Machineryline
Machpro MP-T320A tereptargonca | Kép 2 - Machineryline
Machpro MP-T320A tereptargonca | Kép 3 - Machineryline
Machpro MP-T320A tereptargonca | Kép 4 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/4
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Machpro
Modell: MP-T320A
Típus: tereptargonca
Gyártási év: 2026
Helyszín: Spanyolország Ocana6527 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: C57177E3-9F28-30D0-94B3-8A7703FF
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-16 01:00
Befejezés dátuma: 2026-09-17 12:00
Indulásig: 10 nap 17:17
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 23.
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: SLP20260611018
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Tereptargonca
2026
Kerékképlet 4x4
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tereptargonca
2026
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tereptargonca
2026
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
tereptargoncák Machpro gyártási év: -től 2023
árverés Árverés
Tereptargonca
2026
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tereptargonca
2026
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tereptargonca
2026
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tereptargonca
2025
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tereptargonca
2025
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tereptargonca
2006
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval