Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Szivattyú berendezések értékesítési aukciók » Üzemanyag motoros szivattyúk értékesítési aukciók » Ashita üzemanyag motoros szivattyúk értékesítési aukciók » Új Ashita LBHP20 motoros szivattyú »

Ashita LBHP20 motoros szivattyú aukción eladó

Ashita LBHP20
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Ashita LBHP20 motoros szivattyú - Machineryline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Ashita
Modell: LBHP20
Saját tömeg: 30 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 13:49
Feltöltés dátuma: ma
Machineryline ID: WY52294
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: 140560879
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új Ashita LBHP20 motoros szivattyú

Unused Ashita LBHP20 Water pump - 140560879
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új Ashita LB-180G 2600PSI motoros szivattyú
1
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Ashita LB-180G 2600PSI motoros szivattyú
1
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Ashita LBB80 3" motoros szivattyú
1
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
üzemanyag motoros szivattyúk Ashita
új Ashita LBHP20 motoros szivattyú
1
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Ashita LBB80 3" motoros szivattyú
1
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
SPP Water Pump motoros szivattyú
1
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Állapot új
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Állapot új
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
2021
Állapot új
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Motoros szivattyú
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Doncaster
AJA Group LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Motoros szivattyú
846 óra
Egyesült Királyság, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Motoros szivattyú
Egyesült Királyság
Used Food Machinery Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval