Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Emelőgépek értékesítési aukciók » Vákuumos emelők értékesítési aukciók » Vacu Stone Lift vákuumos emelők értékesítési aukciók » Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő »

Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő aukción eladó

Vacu Stone Lift Vacustonelift
170 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő - Machineryline
Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő | Kép 1 - Machineryline
Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő | Kép 2 - Machineryline
Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő | Kép 3 - Machineryline
Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő | Kép 4 - Machineryline
További fotók kérése
1/4
Induló ár:
170 EUR
Nettó ár
≈ 62 590 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Vacu Stone Lift
Modell: Vacustonelift
Helyszín: Hollandia Amsterdam6479 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1091-134
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-07-16 17:00
Befejezés dátuma: 2026-09-03 12:00
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Leírás
Teljes külméret: 2 m × 0,9 m × 0,8 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Vacu Stone Lift Vacustonelift vákuumos emelő

Angol
Maximum capacity: 450 kg
Overall dimensions LxWxH: 2000x900x800 mm

Online auction of metalworking and sheet metal processing machines (including a wide selection of SIEGMUND welding and clamping tables and related tools, SAFAN press brakes and SAFAN guillotine shears, MOSMAN YLS-3000 3kW laser welding machine, various FRONIUS, REHM, etc. welding machines, BOMAR, URSUS, ELHA, etc.), remaining stock of sheet metal, materials and inventory, rolling stock, technical equipment, and modern office furniture, released following the recent bankruptcy of Solex Thermal Science (Netherlands) B.V., formerly Mosman Stainless Steel in Haaksbergen, the Netherlands.

The online auction opens Thursday 16 July and closes Thursday 3 September. Register your account via our website and place your bid. For viewings and inspections check the auction information on the website.

Viewing day is on:
- Tuesday 1 September


Pickup days are on:
- Thursday 10 September
- Friday 11 September

Dome Auctions is an innovative auction platform dedicated exclusively to the industrial sector. By focusing on machinery sales from business closures, restructurings, and bankruptcies, we provide a trusted marketplace where buyers and sellers connect with confidence. Unlike general auction houses, Dome Auctions specializes in selling complete industrial assets directly from factories, ensuring quality and reliability. With a commitment to transparency, industry expertise, and tailored service, we streamline the sales process and maximize value for all parties. As online auctions continue to grow in the European industrial market, Dome Auctions offers a professional and efficient solution for companies seeking high-quality machinery at competitive prices.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 510 EUR ≈ 187 800 Ft
Vákuumos emelő
2001
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 130 EUR ≈ 47 870 Ft
Vákuumos emelő
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 310 EUR ≈ 114 100 Ft
Vákuumos emelő
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
vákuumos emelők Vacu Stone Lift
árverés 270 EUR ≈ 99 410 Ft
Vákuumos emelő
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 330 EUR ≈ 121 500 Ft
Vákuumos emelő
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 530 EUR ≈ 195 100 Ft
Vákuumos emelő
2001
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 110 EUR ≈ 40 500 Ft
Vákuumos emelő
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
38 750 EUR ≈ 14 270 000 Ft
Vákuumos emelő
2022
390 óra
Emelési magasság 5,5 m
Hollandia, Wijchen
Vink Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Vákuumos emelő
2017
758 óra
Emelési magasság 2,8 m
Hollandia, Wijchen
Vink Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 950 EUR ≈ 6 977 000 Ft
Vákuumos emelő
2021
24 óra
Emelési magasság 2,8 m
Hollandia, Wijchen
Vink Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 650 EUR ≈ 10 180 000 Ft
Vákuumos emelő
2020
48 óra
Emelési magasság 3,6 m
Hollandia, Wijchen
Vink Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
N1200 4P50 vákuumos emelő N1200 4P50 vákuumos emelő N1200 4P50 vákuumos emelő
3
Ár érdeklődésre
Vákuumos emelő
Hollandia, Hardinxveld-Giessendam
Diba Machinehandel B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
100 EUR ≈ 36 820 Ft
Vákuumos emelő
2026
Állapot új
Teljesítmény 3 kW (4.08 LE)
Horvátország, Zagreb, Rugvica
Peršić Rental & Sales d.o.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
100 EUR ≈ 36 820 Ft
Vákuumos emelő
Teherbírás 375 kg
Horvátország, Zagreb, Rugvica
Peršić Rental & Sales d.o.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Probst Vacuumheber SH 2500 vákuumos emelő Probst Vacuumheber SH 2500 vákuumos emelő
2
5 900 EUR ≈ 2 172 000 Ft
Vákuumos emelő
Teherbírás 2 500 kg
Németország, Bergneustadt
Hans Warner GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Vákuumos emelő
2024
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új FINKEN VH 6-500 vákuumos emelő
1
Ár érdeklődésre
Vákuumos emelő
Állapot új
Németország, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 000 EUR ≈ 8 837 000 Ft
Vákuumos emelő
2021
Emelési magasság 3,5 m
Románia, Cluj-Napoca
KEREKES & CO S.R.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 650 EUR ≈ 1 712 000 Ft
Vákuumos emelő
2025
Állapot új
Teherbírás 400 kg
Lengyelország, Biery
DS SYSTEM
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Vákuumos emelő
2026
Állapot új
Teherbírás 400 kg Emelési magasság 2 m
Lengyelország, Katowice
Glass Land Sp. z o.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval