Új Ustanovka dlya plavleniya big-begov bitumen olvasztógép


















Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei




















GENERAL CHARACTERISTICS:
• Melter designed to melt bitumen packed in big bags
• Productivity 10-12 t/h
• Tank volume 14.000kg
• 2 hatches for loading big bags
• Pumping of hot bitumen from any side of the plant thanks to flexible design
• Bitumen pipeline up to 6m for the 1st bitumen tank
CHARACTERISTICS OF THE MELTING UNIT
• Melting capacity: 10–12 t/h (Calculated bitumen temperature 110°C).
• Dimensions: 2250 x 10300 x 2250 mm
• Weight: 13.800 kg (pump, spare cage, platform, etc. not included)
• Total weight: 14.900 kg (may vary depending on modifications)
• Load cage: 1.300 x 1.280 mm
• Heating: Thermal oil
• Required minimum heat output: 500.000 kcal/h
MELTING UNIT - MELTING ZONE
• Power: 2x big bag melting cages
• Cage coil heating area: 4.2 x 2 = 8.4m²
• Total heating area of the melting zone: 35m²
• Heating coils: Ø 60.3 x 3.6 mm, DIN 2448, EN 10216-1, seamless steel pipes
• Insulation: 50mm thick, 80kg/m³ min. cotton wool
• Sheathing: 1.5mm aluminum
MELTING UNIT - TANK
• Tank volume: 14 tons
• Tank coil heating area: 80m²
• Heating coils: Ø 60.3 x 3.6 mm, DIN 2448, EN 10216-1, seamless steel pipes
• Insulation: 50mm thick, 80kg/m³ min. cotton wool
• Sheathing: 1.5mm aluminum