Linde E 16 L EVO 386-02 elektromos targonca










Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei




















Nb Weel: 3 wheels
Height M: 2.17 m
ohne Batterie
Aquamatic auf Batterie
Fahrzeugstecker MRC 160A
180° Batt.-Türe für Batteriewechsel
ohne Ladegerät
Spannungswandler
Fahrzeug: Doppelzusatzhydraulik
Mast: Doppelzusatzhydraulik
Zinkenverstellgerät
integriert mit Seitenschub
Zinkenverstellgerät mit Seitenschub IZVG 1040mm/6Ro.1,2-2,0t"VIEW"
Stahlrahmen + Frontscheibe
ohne Heizung
Bereifung Vorderachse: SE hell
18x7-8
Bereifung Hinterachse: SE hell
15x4-1/2-8
2 x LED Arbeitsscheinwerfer vorne
1 x LED Rückfahrscheinwerfer hinten
Spot hinten: BlueSpot
Geschwindigkeitsbegrenzung: 15 km/h
Panoramaspiegel
Halter mit Schreibplatte
Zugangskontrolle: LFM-RFID
Gabelzinkenverschleißanschlag
Rückhaltesystem: mech. mit elektr. Fahrfreigabe
Doppelpedal
Zentralhebel- und Kreuzhebel-Bedienung
Zinkenverstellgerät integriert Öffnungsbereich 180 - 870 mm
Terminalhalterung in der Kabine
12V Steckdose in der Kabine
Datenübertragung WIFI
DT crash DETECTION
Gabelrücken verlängert 1050 mm
Rückhaltesystem Sauermann GBS-E
Data Transfer Wifi