Faipari marógép

A Faipari marógép hirdetett termék elkelt, és ezért nem szerepel a keresésben!
Hasonló hirdetések
Wadkin faipari marógép Wadkin 1 250 EUR Faipari marógép Hollandia, Wijchen
Bäuerle faipari marógép Bäuerle 975 EUR Faipari marógép Hollandia, Wijchen
SCM T 130N faipari marógép SCM T 130N 7 800 EUR Faipari marógép 2001 Hollandia, Wijchen
Celaschi faipari marógép Celaschi 3 950 EUR Faipari marógép Hollandia, Wijchen
Faipari marógép - Machineryline
Eladva
Faipari marógép | Kép 1 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 2 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 3 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 4 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 5 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 6 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 7 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 8 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 9 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 10 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 11 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 12 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 13 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 14 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 15 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 16 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 17 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 18 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 19 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 20 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 21 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 22 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 23 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 24 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 25 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 26 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 27 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 28 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 29 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 30 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 31 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 32 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 33 - Machineryline
Faipari marógép | Kép 34 - Machineryline
További fotók kérése
1/34
Helyszín: Hollandia Wijchenaz Öntől való 6560 km
Feltöltés dátuma: 2026. okt. 8.
Machineryline ID: LE52744
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Faipari marógép

Magyar
Szín: Zöld
Ár: Kérésre
Hasonló hirdetések
4 500 EUR ≈ 1 650 000 Ft
Faipari marógép
1999
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
12.24 LE (9 kW)
CNC ✓ Z-tengely irányú elmozdulás 300 mm Orsó sebessége 24 000 fordulat/perc
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
7.5 LE (5.51 kW)
Z-tengely irányú elmozdulás 152 mm
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
33.99 LE (24.98 kW)
X-tengely irányú elmozdulás 1 020 mm Y-tengely irányú elmozdulás 500 mm Z-tengely irányú elmozdulás 500 mm Orsó sebessége 12 000 fordulat/perc
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
12.24 LE (9 kW)
CNC ✓ Z-tengely irányú elmozdulás 300 mm Orsó sebessége 24 000 fordulat/perc Feszültség 380
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
12.24 LE (9 kW)
CNC ✓ Szerszámok száma 10 Z-tengely irányú elmozdulás 300 mm Orsó sebessége 24 000 fordulat/perc Feszültség 380
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
12.24 LE (9 kW)
CNC ✓ Szerszámok száma 8 Z-tengely irányú elmozdulás 300 mm Orsó sebessége 24 000 fordulat/perc Teljesítmény 9 kW Feszültség 380
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
10.2 LE (7.5 kW)
X-tengely irányú elmozdulás 502 mm Y-tengely irányú elmozdulás 342 mm Z-tengely irányú elmozdulás 521 mm Orsó sebessége 7 000 fordulat/perc
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
SCM Sold  SCM L’invincibile T 120C I Spindle Moulder faipari marógép
1
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
7.48 LE (5.5 kW)
Teljesítmény 5,5 kW
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
8.16 LE (6 kW)
X-tengely irányú elmozdulás 2 880 mm Y-tengely irányú elmozdulás 1 600 mm Z-tengely irányú elmozdulás 155 mm Orsó sebessége 18 000 fordulat/perc
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
4 550 óra
30.46 LE (22.39 kW)
Típus vízszintes X-tengely irányú elmozdulás 559 mm Y-tengely irányú elmozdulás 635 mm Z-tengely irányú elmozdulás 559 mm Orsó sebessége 8 100 fordulat/perc Teljesítmény 22,4 kW Gyártási ország USA
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
12.24 LE (9 kW)
CNC ✓ Z-tengely irányú elmozdulás 300 mm Orsó sebessége 24 000 fordulat/perc Teljesítmény 9 kW Feszültség 380
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
7.5 LE (5.51 kW)
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
30.46 LE (22.39 kW)
Típus függőleges X-tengely irányú elmozdulás 762 mm Y-tengely irányú elmozdulás 406 mm Z-tengely irányú elmozdulás 508 mm Orsó sebessége 10 000 fordulat/perc Teljesítmény 22,4 kW Gyártási ország USA
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari marógép
7.48 LE (5.5 kW)
Orsó sebessége 6 000 fordulat/perc
Hollandia, Rotterdam
GLOMACH BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval