Új Hesse+Co BEKA-MAK BMSO 360 CGH NC fém szalagfűrész






Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei




















ca. 14 - 16 Wochen ab Auf
Türkei
42800
868.84
Doppelsäulenführung
5200x34x1,1 mm
20-100 m/min
360 mm
360 mm
610x360 mm
rund 360 mm, quadrat 360
rund 360 mm, quadrat 360
rund 325 mm, quadrat 265
735 mm
0.12 kW
1.5 kW
3 kW
2850 mm
2250 mm
1870 mm
2400 kg
NC control
double column band saw on linear guidelines
3° cutting angle
blade brush
control panel
hydraulic feeding vice
hydraulic vice
hydromechanical blade tensioning
inverter
optical height adjustment
proximity switch for sensing blade slippage
material limit shaft
pressure adjustment
coolant pump
saw blade
security switch
user manual in GERMAN or ENGLISH
OPTIONS:
hydraulic top clamping 2.120,--
micro coolant equipment 770,--
laser cutting line 385,--
ALTERNATIVE:
model BMSO 360 CGS NC (with servo instead of hyraulic feed) 48.300,--The data for this ad was created with ModulMWS - the software solution of LogoTech oHG.