Sandvik DX800 fúróberendezés

Sandvik DX800
90 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Sandvik DX800 fúróberendezés - Machineryline
Sandvik DX800 fúróberendezés | Kép 1 - Machineryline
Sandvik DX800 fúróberendezés | Kép 2 - Machineryline
Sandvik DX800 fúróberendezés | Kép 3 - Machineryline
Sandvik DX800 fúróberendezés | Kép 4 - Machineryline
Sandvik DX800 fúróberendezés | Kép 5 - Machineryline
Sandvik DX800 fúróberendezés | Kép 6 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/6
90 000 EUR
≈ 32 790 000 Ft
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Sandvik
Modell: DX800
Első üzembehelyezés: 2014
Gépüzemóra: 14 400 óra
Saját tömeg: 17 100 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Billingham6007 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 10058
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Motor
Márkanév: Caterpillar C7.1 Tier4
Multimédia
GPS
Állapot
Állapot: használt
További szolgáltatások

Részletes információk — Sandvik DX800 fúróberendezés

Country: EU
Used Sandvik DX800 Rock Drill for sale
Approx. 7,000 Impact Hours
HF810T
Hydraulic winch
Hydraulic support leg
Dust collection system
CE marked
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
81 510 EUR 70 000 GBP ≈ 29 690 000 Ft
Fúróberendezés
2016
10 889 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
87 500 EUR ≈ 31 870 000 Ft
Fúróberendezés
2016
5 543 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
90 000 EUR ≈ 32 790 000 Ft
Fúróberendezés
2011
12 308 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
87 500 EUR ≈ 31 870 000 Ft
Fúróberendezés
2013
8 000 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
75 000 EUR ≈ 27 320 000 Ft
Fúróberendezés
2010
9 641 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
80 000 EUR ≈ 29 140 000 Ft
Fúróberendezés
2007
7 480 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
105 000 EUR ≈ 38 250 000 Ft
Fúróberendezés
2010
10 500 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
105 000 EUR ≈ 38 250 000 Ft
Fúróberendezés
2010
16 834 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
80 000 EUR ≈ 29 140 000 Ft
Fúróberendezés
2007
7 504 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
75 690 EUR 65 000 GBP ≈ 27 570 000 Ft
Rezgő osztályozó berendezés
2011
5 700 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
105 000 EUR ≈ 38 250 000 Ft
Fúróberendezés
2015
12 920 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
105 000 EUR ≈ 38 250 000 Ft
Alagútfúró gép
2010
5 900 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
110 000 EUR ≈ 40 070 000 Ft
Fúróberendezés
2015
8 128 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
115 000 EUR ≈ 41 890 000 Ft
Fúróberendezés
2012
6 500 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
110 000 EUR ≈ 40 070 000 Ft
Fúróberendezés
2017
13 237 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
97 500 EUR ≈ 35 520 000 Ft
Fúróberendezés
2018
2 333 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
335 000 EUR ≈ 122 000 000 Ft
Fúróberendezés
2021
7 444 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Sandvik Leopard DI650I fúróberendezés Sandvik Leopard DI650I fúróberendezés
2
585 000 EUR ≈ 213 100 000 Ft
Fúróberendezés
2020
6 800 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Sandvik Leopard DI650I fúróberendezés Sandvik Leopard DI650I fúróberendezés Sandvik Leopard DI650I fúróberendezés
3
585 000 EUR ≈ 213 100 000 Ft
Fúróberendezés
2020
6 500 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval
57 500 EUR ≈ 20 950 000 Ft
Fúróberendezés
2013
10 219 óra
Egyesült Királyság, Billingham
Kapcsolatfelvétel az eladóval