Seitz-Werke GmbH Bad Kreuznach EFT 60/180 CW - Nutsche filter ipari szűrő




Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei




















Type: EFT 60/180 CW
Mach.No: 13861
Working pressure: 6 Bar
Working pressure jacket: 3 Bar
Material: Stainless steel 1.4571 (316Ti)
Motor: 3,0/5,2 KW, 380 Volt (Ex)
Surface: 0.3 M2
Nutsche filter/dryer: (1x)
Filter surface: 0,3 M2
Capacity: 204 Ltr
Vessel sizes: dia. 570x750mm
Platen sizes: dia. 620mm
Solids outlet: dia. 150mm (side outlet)
With jacket: (20 Ltr + bottom 3,5 Ltr)
Max. temperature: 10/+150 Degr. C
Floorspace: 1,8x1,8 M
Total height: 3,5 M
merk: Seitz-Werke GmbH Bad Kreuznach
General
Pressure
Vacuum possible
Main Features
Specified Features - Nutsche filter
Vessel can be tilted
With stirrer
Stirrer can be lifted
Information
Mounted on frame
With switchgear