EUMACH MC1400P megmunkáló központ













Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei


Maximum working dimensions: 1,600 x 1,000 mm
Height: 2800mm
Control: Fanuc Series 0-M
X axis: 1400 mm
* T-slot: 18x7x125mm.
* X axis: 1.750mm
* Y axis: 1.000mm
* Z axis: 750mm
Weight: 9500kg
Quantity in Stock: 2
Length: 4000mm
Y axis: 650mm
Z axis: 610mm
Desktop: 1500mm x 700mm
Tool Locations: 20
Tool: ISO 50
Tool Spindle: DIN69871 ISO50
Speed: 4000 rpm
Maximum load: 3000 kg
CNC machining center EUMACH MC1400P.
Shaft oil cooling.
Automatic tool length measurement and breakage detection.
Largura: 3000mm
Altura: 2800mm
Peso: 9500kg
Controle: Fanuc Série 0-M
Eixo X: 1400 mm
Eixo Y: 650mm
Eixo Z: 610mm
Mesa de Trabalho: 1500mm x 700mm
Locais de ferramentas: 20
Ferramenta: ISO 50
Fuso Ferramenta: DIN69871 ISO50
Velocidade: 4000 rpm
Quantidade em Stock: 2
Centro de maquinação CNC EUMACH MC1400P.
Arrefecimento do eixo a óleo.
Medição automática do comprimento da ferramenta e detecção de quebra.