Amada GPS 420 táblalemezolló













Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei

Anzahl Niederhalter 9.0 St.
Hinteranschlag - verstellbar 100 mm/sek
Tischtiefe 500 mm
Hubzahl 33 - 55 Hub/min
Druck max. 250 bar
Motorleistung 5.5 kW
Maschinengewicht ca. 3300 kg.
Abmessung L-B-H 2550 x 2100 x 1700 mm
plate thickness 4.0 mm
thickness at "Niro-steel" 3.0 mm
9.0 St.
back stop - adjustable 100 mm/sek
cutting angle 1° 20
table height 855 mm
table depth 500 mm
no. of strokes 33 - 55 Hub/min
0 max. 250 bar
engine output 5.5 kW
weight of the machine ca. 3300 kg.
range L-W-H 2550 x 2100 x 1700 mm
** From a maintenance workshop
** Good / well-maintained condition (!!)
Equipment:
- Powerful electro-hydraulic guillotine shear
- AMADA NC control unit
* Pivoting control panel, front left
- NC electro-motorized material backgauge
* Backlash-free ball screw
- Manual cutting gap adjustment with 2 levers
- 1x long side stop
- 1x support arm
- Rigid welded machine body
- Sighting device with three mirrors (cutting according to marking)
- Front safety guard (finger protection)
- Rear sheet chute
- 1 freely movable foot switch
- Operating instructions (PDF)
The data for this ad was created with ModulMWS - the software solution of LogoTech oHG.