Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép

Haulotte HTL3210
28 500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 1 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 2 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 3 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 4 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 5 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 6 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 7 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 8 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 9 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 10 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 11 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 12 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 13 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 14 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 15 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 16 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 17 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 18 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 19 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 20 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 21 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 22 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 23 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 24 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 25 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 26 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 27 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 28 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 29 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 30 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 31 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 32 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 33 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 34 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 35 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 36 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 37 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 38 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 39 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 40 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 41 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 42 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 43 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 44 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 45 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 46 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 47 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 48 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 49 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 50 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 51 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 52 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 53 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 54 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 55 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 56 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 57 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 58 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 59 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 60 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 61 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 62 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 63 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 64 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 65 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 66 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 67 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 68 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 69 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 70 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 71 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 72 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 73 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 74 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 75 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 76 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 77 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 78 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 79 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 80 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 81 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 82 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 83 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 84 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 85 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 86 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 87 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 88 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 89 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 90 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 91 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 92 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 93 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 94 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 95 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 96 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 97 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 98 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 99 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 100 - Machineryline
Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép | Kép 101 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/101
28 500 EUR
≈ 10 400 000 Ft
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Haulotte
Modell: HTL3210
Gyártási év: 2013
Gépüzemóra: 1 933 óra
Saját tömeg: 11 730 kg
Össztömeg: 11 730 kg
Helyszín: Franciaország Paris6486 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 39712
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 19.
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Haulotte HTL3210 teleszkópos rakodógép

Angol
2013 | Haulotte HTL3210 | Used Telescopic Forklift | 1933 hours

❓Want the expert inspection report with 57 checked points, 100 extra photos and a full video? Contact us!

?Why buy from us?
✔ Fully inspected machines
✔ Delivered to your jobsite - ?estimate shipping with our calculator!
✔ Money-Back Guaranteed
✔ Safe payment methods with possibility to pay at delivery
✔ Market data based pricing

?Location: France

Order your machine on the Equippo Marketplace
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
26 400 EUR ≈ 9 630 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2013
2 838 óra
Emelési magasság 16 m
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
34 000 EUR ≈ 12 400 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2017
3 135 óra
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 140 EUR ≈ 9 900 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2011
Mini Emelési magasság 14 m
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
22 000 EUR ≈ 8 025 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2008
4 569 óra
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
63 840 EUR ≈ 23 290 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2008
2 715 óra
Emelési magasság 15 m
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
61 600 EUR ≈ 22 470 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2008
2 777 óra
Emelési magasság 18 m
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
106 400 EUR ≈ 38 810 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2007
1 225 óra
Emelési magasság 24 m
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
16 800 EUR ≈ 6 128 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
1998
8 177 óra
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
40 600 EUR ≈ 14 810 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2010
3 816 óra
Emelési magasság 17 m
Németország, Schönefeld
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
49 900 EUR ≈ 18 200 000 Ft
Teleszkópos rakodógép
2020
6 146 óra
Emelési magasság 17 m
Németország, Schönefeld
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval