Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Gyalogkíséretű targoncák értékesítési aukciók » BT gyalogkíséretű targoncák értékesítési aukciók » BT SWE140L gyalogkíséretű targonca »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1390 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

BT SWE140L gyalogkíséretű targonca aukción eladó

BT SWE140L
500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca - Machineryline
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca | Kép 1 - Machineryline
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca | Kép 2 - Machineryline
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca | Kép 3 - Machineryline
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca | Kép 4 - Machineryline
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca | Kép 5 - Machineryline
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca | Kép 6 - Machineryline
BT SWE140L gyalogkíséretű targonca | Kép 7 - Machineryline
További fotók kérése
1/7
Induló ár:
500 EUR
Nettó ár
≈ 184 100 Ft
605 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: BT
Modell: SWE140L
Gyártási év: 2016
Helyszín: Hollandia Cruquius
Kereskedői cikkszám: A1-40397-69
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-14 12:14
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — BT SWE140L gyalogkíséretű targonca

Angol
Extra options : Freelift
Extra opties: Freelift
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2019
Hollandia, Cruquius
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2018
Hollandia, Veen
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
gyalogkíséretű targoncák BT gyártási év: -től 2013 -ig 2019
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Cruquius
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 750 EUR ≈ 276 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Leiden
árverés 1 350 EUR ≈ 497 100 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Horst
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
További modellek a "BT gyalogkíséretű targoncák" részben