Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1383 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca aukción eladó

EP EST 2.7
250 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 1 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 2 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 3 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 4 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 5 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 6 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 7 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 8 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 9 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 10 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 11 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 12 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 13 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 14 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 15 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 16 - Machineryline
EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca | Kép 17 - Machineryline
További fotók kérése
1/17
Induló ár:
250 EUR
Nettó ár
≈ 91 200 Ft
302,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Gyártási év: 2026
Helyszín: Hollandia Wijchen
Kereskedői cikkszám: A1-44335-101
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-05 15:30
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 20.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — EP EST 2.7 gyalogkíséretű targonca

Angol
Internal battery charger, maintenance-free battery pack.
Fully electric: effortless lifting and driving without physical effort
Unused
Interne acculader, onderhoudsvrij accupakket. Volledig elektrisch: moeiteloos heffen en rijden zonder fysieke inspanning Ongebruikt
brand: EP
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
gyalogkíséretű targoncák gyártási év: -től 2023
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Wijchen
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Cruquius
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2021
Hollandia, Westkapelle
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2020
Hollandia, Westkapelle
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2000
Hollandia, 's-Hertogenbosch
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2011
Hollandia, Westkapelle
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2020
Hollandia, Westkapelle