Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1383 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca aukción eladó

EP DS3 3.0M
250 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 1 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 2 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 3 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 4 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 5 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 6 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 7 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 8 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 9 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 10 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 11 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 12 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 13 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 14 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 15 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 16 - Machineryline
EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca | Kép 17 - Machineryline
További fotók kérése
1/17
Induló ár:
250 EUR
Nettó ár
≈ 91 200 Ft
302,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Gyártási év: 2026
Helyszín: Hollandia Wijchen
Kereskedői cikkszám: A1-40300-135
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 11:50
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 19.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — EP DS3 3.0M gyalogkíséretű targonca

Angol
- Lifting capacity of 1500 kg,
- compact dimensions for easy movement in narrow aisles,
Li-ion battery
brand: EP
Hefvermogen van 1500 kg
compacte afmetingen voor eenvoudige verplaatsing in smalle gangpaden
Li-ion batterij
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
gyalogkíséretű targoncák gyártási év: -től 2023
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Wijchen
árverés 1 350 EUR ≈ 492 500 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Horst
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 750 EUR ≈ 273 600 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2025
Hollandia, Cruquius
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2021
Hollandia, Westkapelle
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2020
Hollandia, Westkapelle
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2000
Hollandia, 's-Hertogenbosch
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2011
Hollandia, Westkapelle