Personalbod med WC irodakonténer aukción eladó

Personalbod med WC
27,06 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Personalbod med WC irodakonténer - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 1 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 2 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 3 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 4 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 5 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 6 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 7 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 8 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 9 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 10 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 11 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 12 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 13 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 14 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 15 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 16 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 17 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 18 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 19 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 20 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 21 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 22 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 23 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 24 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 25 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 26 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 27 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 28 - Machineryline
Personalbod med WC irodakonténer | Kép 29 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/29
Induló ár:
27,06 EUR
Nettó ár
300 SEK
≈ 9 869 Ft
33,82 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: irodakonténer
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3264797
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-01 12:28
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Teljes külméret: 6 m × 2,53 m × 2,9 m
Vezetőfülke és kényelem
WC
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Personalbod med WC irodakonténer

Synlig fukt:NejInformation om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, slitage och defekter kan förekommaKända anmärkningar och fel:Golvet i mitten har lyft sig, osäker om fukt under mattan.
Lyftöglor
Bord
Elcentral
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 288,60 EUR 3 200 SEK ≈ 105 300 Ft
Irodakonténer
2011
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
irodakonténerek
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 901,80 EUR 10 000 SEK ≈ 329 000 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 849 EUR 20 500 SEK ≈ 674 400 Ft
Irodakonténer
2008
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Irodakonténer
2002
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 450,90 EUR 5 000 SEK ≈ 164 500 Ft
Irodakonténer
2002
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
2001
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 751 EUR 30 500 SEK ≈ 1 003 000 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 775,60 EUR 8 600 SEK ≈ 282 900 Ft
Irodakonténer
2008
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
2011
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 469 EUR 5 200 SEK ≈ 171 100 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 849 EUR 20 500 SEK ≈ 674 400 Ft
Irodakonténer
2013
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
2005
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden