Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer aukción eladó

Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 1 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 2 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 3 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 4 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 5 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 6 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 7 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 8 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 9 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 10 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 11 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 12 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 13 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 14 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 15 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 16 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 17 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 18 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 19 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 20 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 21 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 22 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 23 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 24 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 25 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 26 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 27 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 28 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 29 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 30 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 31 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 32 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 33 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 34 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 35 - Machineryline
Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer | Kép 36 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/36
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: irodakonténer
Gyártási év: 2013
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3267184
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-02 10:54
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 8,4 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: AO41653-13 + AO41654-13
További szolgáltatások

Részletes információk — Bod trapphus/entré Kilsboden två våningar irodakonténer

Synlig fukt:JaInformation om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mended
tillverkare: Kilsboden
År enligt: Typskylt
Bredd (m): 2.9 styck
Höjd (m): Ca 3 styck
Lasthjälp med: Lastmaskin
Lyftöglor
Gaffelfickor
Isolering
Elcentral
Trappa
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 849 EUR 20 500 SEK ≈ 674 400 Ft
Irodakonténer
2013
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
2011
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 288,60 EUR 3 200 SEK ≈ 105 300 Ft
Irodakonténer
2011
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
irodakonténerek gyártási év: -től 2010 -ig 2016
árverés 288,60 EUR 3 200 SEK ≈ 105 300 Ft
Irodakonténer
2011
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 849 EUR 20 500 SEK ≈ 674 400 Ft
Irodakonténer
2008
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 775,60 EUR 8 600 SEK ≈ 282 900 Ft
Irodakonténer
2008
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 751 EUR 30 500 SEK ≈ 1 003 000 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Irodakonténer
2002
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 90,18 EUR 1 000 SEK ≈ 32 900 Ft
Irodakonténer
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 939 EUR 21 500 SEK ≈ 707 300 Ft
Irodakonténer
2021
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
2005
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 100 EUR ≈ 36 480 Ft
Irodakonténer
2013
Hollandia, Regio Rijssen
árverés Árverés
Irodakonténer
2004
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Irodakonténer
2004
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
5 986 EUR 65 000 NOK ≈ 2 183 000 Ft
Irodakonténer
2014
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval