Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Kotrógépek értékesítési aukciók » Midi kotrógépek értékesítési aukciók » Takeuchi midi kotrógépek értékesítési aukciók » Takeuchi TB290 midi kotrógép »

Takeuchi TB290 midi kotrógép aukción eladó

Takeuchi TB290
28 900 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Takeuchi TB290 midi kotrógép - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 1 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 2 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 3 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 4 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 5 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 6 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 7 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 8 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 9 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 10 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 11 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 12 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 13 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 14 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 15 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 16 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 17 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 18 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 19 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 20 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 21 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 22 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 23 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 24 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 25 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 26 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 27 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 28 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 29 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 30 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 31 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 32 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 33 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 34 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 35 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 36 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 37 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 38 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 39 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 40 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 41 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 42 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 43 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 44 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 45 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 46 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 47 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 48 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 49 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 50 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 51 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 52 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 53 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 54 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 55 - Machineryline
Takeuchi TB290 midi kotrógép | Kép 56 - Machineryline
További fotók kérése
1/56
Induló ár:
28 900 EUR
216 000 DKK
≈ 10 540 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Takeuchi
Modell: TB290
Típus: midi kotrógép
Gyártási év: 2016
Saját tömeg: 8 400 kg
Helyszín: Dánia Lolland Falster
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 10:54
Befejezés dátuma: 2026-09-09 08:48
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Machineryline ID: RT51404
Leírás
Teljes külméret: 6,8 m × 2,3 m × 2,6 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: használt
További szolgáltatások

Részletes információk — Takeuchi TB290 midi kotrógép

Angol
Make: Takeuchi
Model: TB290
Note: Gravemaskine / excavator 8,4 ton - Engcon Rotortilt
Year: 2016
Hours approx: 5786
Propellant: Diesel
Boom type: Mono boom
Tiltrotator: Engcon
Wide bucket cm: 140
Track type: Rubber
CE marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 6,8 x 2,3 x 2,6
Weight kg approx: 8,400
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Engine oil OK: Yes
Engine OK: Yes
Visible dents or scratches: Yes
Has stickers with Seller's name: Is edited away on the photo
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Construction Equipment & Attachments

,
 

Excavators

The machine starts and runs.

Wear in relation to age and hours is to be expected, but all in all a well-running and well-maintained machine.

A shovel stand with 6 extra shovels is included, see last picture.


See more photos and information - as well as other auctions at kapcsolattartók mutatása Takeuchi TB290 - Gravemaskine / excavator 8,4 ton - Engcon Rotortilt
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 30 100 EUR 225 000 DKK ≈ 10 980 000 Ft
Midi kotrógép
2019
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 24 480 EUR 183 000 DKK ≈ 8 931 000 Ft
Midi kotrógép
2016
3 900 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 21 410 EUR 160 000 DKK ≈ 7 808 000 Ft
Midi kotrógép
2016
5 750 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 18 860 EUR 141 000 DKK ≈ 6 881 000 Ft
Midi kotrógép
2017
3 169 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 24 750 EUR 185 000 DKK ≈ 9 028 000 Ft
Midi kotrógép
2017
1 880 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 19 400 EUR 145 000 DKK ≈ 7 076 000 Ft
Midi kotrógép
2015
5 000 óra
Euro 6
Üzemanyag dízel
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 070 EUR 165 000 DKK ≈ 8 052 000 Ft
Midi kotrógép
2017
2 050 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
39 000 EUR ≈ 14 230 000 Ft
Midi kotrógép
2017
6 980 óra
Ásási mélység 4,4 m
Spanyolország, Logroño
Maquinza S.A.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 66 890 EUR 500 000 DKK ≈ 24 400 000 Ft
Midi kotrógép
2023
1 863 óra
Euro 5
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
42 000 EUR ≈ 15 320 000 Ft
Midi kotrógép
2018
8 820 óra
Ásási mélység 4,4 m
Spanyolország, Madrid
Maquinza S.A.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
42 000 EUR ≈ 15 320 000 Ft
Midi kotrógép
2018
6 750 óra
Ásási mélység 4,4 m
Spanyolország, Olesa De Monserrat
Maquinza S.A.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27 160 EUR 203 000 DKK ≈ 9 907 000 Ft
Midi kotrógép
2019
2 594 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 63 810 EUR 477 000 DKK ≈ 23 280 000 Ft
Midi kotrógép
2022
Euro 5
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
29 900 EUR ≈ 10 910 000 Ft
Midi kotrógép
2018
7 025 óra
Teljesítmény 52.19 kW (71 LE) Üzemanyag dízel
Franciaország, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Kapcsolatfelvétel az eladóval
51 000 EUR ≈ 18 600 000 Ft
Midi kotrógép
2015
7 249 óra
Románia, Hunedoara
TAKEUCHI ROMANIA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
22 900 EUR ≈ 8 354 000 Ft
Midi kotrógép
2017
6 785 óra
Teljesítmény 29.5 kW (40.13 LE)
Németország, Niederzier
Truck Find Deutschland
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Midi kotrógép
2017
5 300 óra
Franciaország, CORCELLES EN BEAOJOLAIS
OCCAMAT
Kapcsolatfelvétel az eladóval
32 500 EUR ≈ 11 860 000 Ft
Midi kotrógép
2012
9 500 óra
Belgium, SOLRE ST GERY
ETS THIRY LOCATION
Kapcsolatfelvétel az eladóval
35 880 EUR ≈ 13 090 000 Ft
Midi kotrógép
2016
920 óra
Észak-Macedónia, Kočani
STOIMENOV DOOEL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
32 900 EUR ≈ 12 000 000 Ft
Midi kotrógép
2016
7 300 óra
Franciaország, Paris
EQUIPPO AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval