Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Kotrógépek értékesítési aukciók » Minikotrók értékesítési aukciók » Kubota minikotrók értékesítési aukciók » Kubota KX037-4 minikotró »

Kubota KX037-4 minikotró aukción eladó

Kubota KX037-4
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kubota KX037-4 minikotró - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 1 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 2 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 3 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 4 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 5 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 6 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 7 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 8 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 9 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 10 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 11 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 12 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 13 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 14 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 15 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 16 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 17 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 18 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 19 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 20 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 21 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 22 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 23 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 24 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 25 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 26 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 27 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 28 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 29 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 30 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 31 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 32 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 33 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 34 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 35 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 36 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 37 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 38 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 39 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 40 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 41 - Machineryline
Kubota KX037-4 minikotró | Kép 42 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/42
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kubota
Modell: KX037-4
Típus: minikotró
Gyártási év: 2020
Saját tömeg: 3 790 kg
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Indulásig: 1 nap 01:40
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Machineryline ID: JY52158
Tengelyek
Gumi hernyótalp
Kiegészítő berendezés
Buldózer
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: JKUK0374C01H10084
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Kubota KX037-4 minikotró

2020 Kubota KX037-4 Rubber Tracks, Blade, Offset, Piped, QH, Bucket (Declaration of Conformity & Belgium Reg. Docs Available) - JKUK0374C01H10084
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Minikotró
2020
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2019
680 óra
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2019
872 óra
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Minikotró
2019
516 óra
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2018
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Minikotró
2021
296 óra
Üzemanyag dízel
Németország, Plattling
Bavaria Swiss AG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23 800 EUR ≈ 8 682 000 Ft
Minikotró
2019
2 510 óra
Németország, Fürth ( Hessen )
HELMUT JAKOB PFEIFER Maschinen - Discount
Kapcsolatfelvétel az eladóval
36 900 EUR ≈ 13 460 000 Ft
Minikotró
2021
1 505 óra
Németország, Niederbergkirchen
B. Rosenberger Handel GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
16 500 EUR ≈ 6 019 000 Ft
Minikotró
2021
1 010 óra
Teljesítmény 10 kW (13.6 LE) Üzemanyag dízel
Németország, Oberderdingen
VH MASCHINEN & TECHNIK
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 000 EUR ≈ 4 377 000 Ft
Minikotró
2018
1 939 óra
Teljesítmény 7.35 kW (10 LE) Üzemanyag dízel
Németország, Eschweiler
Uwe Mueller GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
25 900 EUR ≈ 9 448 000 Ft
Minikotró
2018
1 928 óra
Teljesítmény 15.99 kW (21.75 LE) Üzemanyag dízel
Németország, Peine
Auto Henze
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2020
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Bobcat E35Z minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2020
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Minikotró
2022
780 óra
Teljesítmény 7.59 kW (10.33 LE) Ásási mélység 1,7 m
Németország, Malsch
RÜKO GmbH Baumaschinen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
41 500 EUR ≈ 15 140 000 Ft
Minikotró
2022
500 óra
Teljesítmény 17.64 kW (24 LE) Üzemanyag dízel
Németország, Rheda-Wiedenbrück
Kraemer Baumaschinen company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
47 481 EUR ≈ 17 320 000 Ft
Minikotró
2018
3 749 óra
Teljesítmény 46.47 kW (63.22 LE)
Németország, Butzbach
Sanisa GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
35 000 EUR ≈ 12 770 000 Ft
Minikotró
2018
2 980 óra
Teljesítmény 33.81 kW (46 LE) Üzemanyag dízel
Németország, Eschweiler
Uwe Mueller GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2021
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2019
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
215 óra
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval