Sany SY18C minikotró aukción eladó

Sany SY18C
8 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Sany SY18C minikotró - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 1 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 2 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 3 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 4 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 5 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 6 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 7 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 8 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 9 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 10 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 11 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 12 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 13 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 14 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 15 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 16 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 17 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 18 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 19 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 20 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 21 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 22 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 23 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 24 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 25 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 26 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 27 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 28 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 29 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 30 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 31 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 32 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 33 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 34 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 35 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 36 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 37 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 38 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 39 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 40 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 41 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 42 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 43 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 44 - Machineryline
Sany SY18C minikotró | Kép 45 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/45
Induló ár:
8 000 EUR
Nettó ár
≈ 2 918 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Sany
Modell: SY18C
Típus: minikotró
Gyártási év: 2025
Első üzembehelyezés: 2025
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 352334800
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-15 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Motor
Teljesítmény: 13.97 kW (19 LE)
Üzemanyag: dízel
Kiegészítő berendezés
Gyorsan cserélhető csatlakoztatható szerelvény
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: sárga

Részletes információk — Sany SY18C minikotró

Magyar
Aukció:
- Start: 2 sep. 2026
- Határidő: 15 sep. 2026
Hajtómű: Pálya
TELJES ÖSSZTÖMEG: 1.910 kg
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
Sorszám: SY001CF1788K8
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 12 000 EUR ≈ 4 377 000 Ft
Minikotró
2024
83 óra
Teljesítmény 14.7 kW (20 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 500 EUR ≈ 2 736 000 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Teljesítmény 13.97 kW (19 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
36 000 EUR ≈ 13 130 000 Ft
Minikotró
2023
Állapot új
500 óra
Teljesítmény 10.29 kW (14 LE) Üzemanyag elektromos
Belgium, Stabroek
Aertssen Trading NV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
minikotrók Sany gyártási év: -től 2022
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Teljesítmény 13.97 kW (19 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 000 EUR ≈ 2 918 000 Ft
Minikotró
2023
8 320 óra
Teljesítmény 11.03 kW (15 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Teljesítmény 8.82 kW (12 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
1 óra
Teljesítmény 7.35 kW (10 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 547 200 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Teljesítmény 8.82 kW (12 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Teljesítmény 8.82 kW (12 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 547 200 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Teljesítmény 8.09 kW (11 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 500 EUR ≈ 1 642 000 Ft
Minikotró
2025
Teljesítmény 10.29 kW (14 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 729 600 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
1 óra
Teljesítmény 8.09 kW (11 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 729 600 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
1 óra
Teljesítmény 8.09 kW (11 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Teljesítmény 8.82 kW (12 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
1 óra
Teljesítmény 7.35 kW (10 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 000 EUR ≈ 3 648 000 Ft
Minikotró
2026
Állapot új
Teljesítmény 17.64 kW (24 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 500 EUR ≈ 2 736 000 Ft
Minikotró
2025
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Egem
PST TRADING
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 000 EUR ≈ 3 648 000 Ft
Minikotró
2026
Állapot új
Teljesítmény 17.64 kW (24 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 500 EUR ≈ 1 642 000 Ft
Minikotró
2025
Teljesítmény 10.29 kW (14 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 500 EUR ≈ 2 736 000 Ft
Minikotró
2026
Állapot új
Euro 5
Ásási mélység 1,9 m Ásás sugara 3,136 m
Belgium, Oostkamp
TLS Equipment bvba
Kapcsolatfelvétel az eladóval