Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Hengerek értékesítési aukciók » Úthengerek értékesítési aukciók » Ammann úthengerek értékesítési aukciók » Ammann ARX26.1-2 úthenger »

Ammann ARX26.1-2 úthenger aukción eladó

Ammann ARX26.1-2
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Ammann ARX26.1-2 úthenger - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 1 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 2 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 3 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 4 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 5 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 6 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 7 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 8 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 9 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 10 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 11 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 12 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 13 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 14 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 15 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 16 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 17 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 18 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 19 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 20 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 21 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 22 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 23 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 24 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 25 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 26 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 27 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 28 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 29 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 30 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 31 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 32 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 33 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 34 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 35 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 36 - Machineryline
Ammann ARX26.1-2 úthenger | Kép 37 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/37
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Ammann
Modell: ARX26.1-2
Típus: úthenger
Gyártási év: 2023
Gépüzemóra: 304 óra
Saját tömeg: 2 475 kg
Helyszín: Spanyolország Zaragoza
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-26 09:30
Befejezés dátuma: 2026-08-27 19:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 12.
Machineryline ID: ED51900
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: ACZ17000KP3054463
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Ammann ARX26.1-2 úthenger

2023 Ammann ARX26.1-2 Double Drum Vibrating Roller, Roll Bar (Manual in Office) (Meter Reading: 304 Hours) - ACZ17000KP3054463
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Úthenger
2023
235 óra
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 28 258 EUR ≈ 10 310 000 Ft
Úthenger
2021
579 óra
Teljesítmény 104 kW (142 LE) Üzemanyag dízel
Románia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
Spanyolország
DESGUACES CASQUERO PARTS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
úthengerek Ammann gyártási év: -től 2020
76 000 EUR ≈ 27 720 000 Ft
Úthenger
2023
980 óra
Euro 5
Teljesítmény 54.97 kW (74.78 LE)
Litvánia, Kaunas
Ammann Verdichtung GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2023
5 óra
Teljesítmény 28.67 kW (39 LE)
Hollandia, Etten-Leur
Bove-International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2026
487 óra
Olaszország, Afragola (NA)
Berfi Srl
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2025
Euro 5
Teljesítmény 74 kW (101 LE)
Litvánia, Kaunas
Ammann Verdichtung GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
59 500 EUR ≈ 21 710 000 Ft
Úthenger
2021
Teljesítmény 104 kW (142 LE) Üzemanyag dízel
Románia, Craiova
Kapcsolatfelvétel az eladóval
65 000 EUR ≈ 23 710 000 Ft
Úthenger
2021
1 540 óra
Euro 4
Teljesítmény 74 kW (101 LE)
Litvánia, Kaunas
Ammann Verdichtung GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 950 EUR ≈ 5 089 000 Ft
Úthenger
2019
816 óra
A görgő szélessége 1 200 mm
Belgium, Lummen
MEURRENS MACHINERY NV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2023
395 óra
Üzemanyag dízel A görgő szélessége 1 680 mm
Németország, Konz
werwie GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2020
Állapot új
7 óra
Teljesítmény 74.4 kW (101.22 LE) Üzemanyag dízel A görgő szélessége 1 680 mm Rezgési frekvencia 55 Hz
Olaszország, Torbole Casaglia
BRB Spa
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2023
670 óra
Teljesítmény 40.43 kW (55 LE)
Hollandia, Haps
ALTCON Equipment
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2023
673 óra
Teljesítmény 54.54 kW (74.2 LE) Üzemanyag dízel A görgő szélessége 1 500 mm Üzemi sebesség 11 km/ó Rezgési frekvencia 4 445 Hz
Németország, Lübeck
Buchhammer Handel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 800 USD ≈ 2 757 000 Ft ≈ 7 558 EUR
Úthenger
2023
774 óra
Teljesítmény 17.5 kW (23.81 LE) Üzemanyag dízel A görgő szélessége 800 mm Üzemi sebesség 11 km/ó Rezgési frekvencia 65 Hz
Kína, Shanghai
Shanghai Rongshu Machinery Equipment Co., Ltd.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
129 000 EUR ≈ 47 060 000 Ft
Úthenger
2023
650 óra
Üzemanyag dízel
Németország, Chemnitz
BOMAG GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2023
201 óra
Németország, Konz
werwie GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
53 000 USD ≈ 16 610 000 Ft ≈ 45 520 EUR
Úthenger
2023
760 óra
A görgő szélessége 2 130 mm
Kína, Xuzhou
XCMG E-commerce Inc.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2023
667 óra
Euro 5
Teljesítmény 73.21 kW (99.6 LE) Üzemanyag dízel A görgő szélessége 1 680 mm Üzemi sebesség 11 km/ó
Németország, Lübeck
Buchhammer Handel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Úthenger
2023
144 óra
A görgő szélessége 1 680 mm
Németország, Konz
werwie GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
További modellek a "Ammann úthengerek" részben