Festo DGS-40-80-PPV pneumatikus henger ipari gép-hoz
PDF
ár érdeklődésre
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Festo DGS-40-80-PPV pneumatikus henger ipari gép-hoz - Machineryline
Festo DGS-40-80-PPV pneumatikus henger ipari gép-hoz | Kép 1 - Machineryline
Festo DGS-40-80-PPV pneumatikus henger ipari gép-hoz | Kép 2 - Machineryline
Festo DGS-40-80-PPV pneumatikus henger ipari gép-hoz | Kép 3 - Machineryline
Festo DGS-40-80-PPV pneumatikus henger ipari gép-hoz | Kép 4 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/4
PDF
Ár:
érdeklődésre
Érdeklődés az árról
Értesítsen, ha változik az ár
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Márkanév: Festo
Modell: DGS-40-80-PPV
Helyszín: Németország Wiefelstede6630 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 18801
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Állapot
Állapot: használt
További szolgáltatások
Részletes információk — Festo DGS-40-80-PPV pneumatikus henger ipari gép-hoz
Abmessungen: 52/H305 mm
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA12425
Lagerplätze Intern: 2A40501
Nettogewicht: 2,75
Rundzylinder
Pneumatikzylinder
Normzylinder
Luftzylinder
Pneumatikstempel
Luftstempel
Hubweg: 80 mm-Kolben: Ø 40 mm-Kolbenstange: Ø 16 mm -Gesamtlänge: 305 mm-Gesamtlänge ausgefahren: 385 mm-Endlagendämpfung: beidseitig einstellbar -Abmessungen: 52/H305 mm-Gewicht: 2,75 kg